Dzień Chłopaka

30 września 2020r. z okazji Dnia Chłopaka dziewczęta grup internackich przygotowały wiele atrakcji, które miały umilić chłopcom ten wyjątkowy dla nich dzień. 

Na najmłodszych chłopców ( uczniów szkoły podstawowej) czekały różnorodne zabawy i konkursy zręcznościowe oraz słodkie upominki .Udział w konkursach był punktowany, a rywalizacja niezwykle zacięta. Każdy chłopiec dawał z siebie wszystko, aby wygrać...  Ostatecznie do finału zakwalifikowali się:  KONRAD STEFANIAK - III miejsce, BARTEK GOŁĘBIEWSKI - II miejsce,  a zwycięzcą i zdobywcą tytułu "SUPER CHŁOPAK 2020" został WIKTOR MICHAŁOWSKI. Gratulujemy!!! 

Dla nieco starszych chłopców dziewczyny przygotowały ciekawe propozycje zabaw: kalambury filmowe, zgadywanki na temat kultury polskiej  czy prześmieszną grę towarzyską "Powiedz to". Sprawdziły również ich umiejętności fryzjerskie oraz sprawność w goleniu, ale nie brody tylko balona. Później przyszedł czas na słodki deser przygotowany przez dziewczyny specjalnie na to spotkanie. Było bardzo miło i zabawnie!!! 

Z kolei grupę najstarszych chłopców  też czekała sportowa rywalizacja. Był taniec z krzesłami, zgniatanie balonów, rzuty do kosza na głowie, żonglowanie piłeczkami i zabawy słowne. Wśród najstarszych chłopców we wszystkich konkurencjach najlepszy okazał się DAMIAN SZEFS, który już po raz drugi zdobył tytuł "SUPER CHŁOPAKA". Gratulujemy!!! 

                                                                                                                                                                            Tekst i zdjęcia: wychowawcy grup dziewcząt

 

<< powrót do aktualności

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel: 52 344-74-15
sekretariat

tel: 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

kujawsko-pomorskie

   

Wyszukiwarka  

   

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

Certyfikat  

   

Zajęcia Terapeutyczne  

   

   
© 2020 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2