Dzień Edukacji Narodowej

Nigdy nie jesteśmy w pełni gotowi na rzeczywistość jaką szykuje nam życie. Te słowa najpełniej opisują obecny czas, w którym musimy się odnaleźć. Uroczysty apel w Dniu Edukacji Narodowej musiał dostosować się do okoliczności w jakich dzisiaj żyjemy, ponieważ życie napisało taki scenariusz. 

Przemówienia z życzeniami od Dyrektora Ryszarda Bieleckiego w imieniu swoim i całej Dyrekcji oraz Przewodniczącego Rady Rodziców Sławomira Rusaka wysłuchaliśmy i obejrzeliśmy na ekranach monitorów.

Część artystyczna też musiała przyjąć inną niż zwykle formę. Uczniowie szkół ponadpodstawowych klas: 1La, 1Be, 1Bk pod opieką wychowawców Aliny Szczukowskiej, Haliny Zielińskiej i Tomasza Wośka przygotowali film, który stanowi podziękowanie dla pracowników naszego Ośrodka za poświęcenie i ogrom serca, które wkładają w ich naukę i wychowanie.

Do ekranowych życzeń dołączyli zdalnie najmłodsi uczniowie klasy 2b szkoły podstawowej, którzy pod opieką wychowawczyni Marii Falewicz zaprezentowali wesoły taniec, a muzyczne talenty ujawnili uczniowie: Łukasz Buzalski na harmonijce i Mateusz Zdzienicki na keyboardzie.

Apel, miłym akcentem zakończyli wychowankowie świetlicy szkolnej, którzy już realnie obdarowali swoich nauczycieli, wychowawców i pracowników Ośrodka  pięknymi, pod opieką Agnieszki Tomaszewskiej wykonanymi słonecznikami.

Ten Dzień, to Święto obchodzone w tak innych niż zwykle warunkach sprawił wszystkim wiele radości, za co serdecznie DZIĘKUJEMY!   

tekst: Alina Szczukowska, Krystyna Bieniek

<< powrót do aktualności

 

 

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel: 52 344-74-15
sekretariat

tel: 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

kujawsko-pomorskie

   

Wyszukiwarka  

   

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

Certyfikat  

   

Zajęcia Terapeutyczne  

   

   
© 2020 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2