W piątek 25 kwietnia 2026 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego uczniów klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego, Branżowej Szkoły II Stopnia kierunek Technik elektronik oraz Technikum Ogrodniczego.
Dyrektor Ośrodka Ryszard Bielecki, pożegnał Absolwentów, życząc im rozwoju zawodowego i sukcesów osobistych w dalszym życiu. W imieniu rodziców absolwentów głos zabrał Pan Sylwester Tułodziecki, który podziękował Dyrekcji i Nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie ich dzieci. Przedstawiciele tegorocznych maturzystów Weronika Karwasz i Jan Pater dziękowali za lata nauki i wsparcia w procesie edukacji. Po wręczeniu świadectw absolwenci obejrzeli prezentację swoich fotografii z czasu spędzonego w murach Ośrodka, która skłoniła wszystkich do zadumy i wzruszeń. Młodsi koledzy pożegnali absolwentów upominkami i programem artystycznym przygotowanym pod kierunkiem Pani Hanny Derkowskiej-Tabuli.
Opracowanie: Artur Zasada
Zdjęcia: Jan Gronowski







