Aktualności 2020/21

Warsztaty-odbiór techniczny

WARSZTATY JUŻ NIE W BUDOWIE ...

10 listopada 2020r. Dyrektor Ryszard Bielecki jako gospodarz Ośrodka przewodniczył przyjęciu nowo wybudowanych warsztatów od bydgoskiej firmy Baupol, która postawiła je od podstaw do stanu gotowego na wyposażenie ich w sprzęt dydaktyczny czyli w środki i przedmioty potrzebne  do nowoczesnego nauczania zawodu oraz meble.

Czytaj więcej: Warsztaty-odbiór techniczny

Warsztaty coraz bliżej

Już za kilka tygodni na terenie naszego Ośrodka zakończy się budowa warsztatów do kształcenia zawodowego. Inicjatorem poszerzenia bazy Ośrodka o tak nowoczesne przedsięwzięcie jest jego Dyrektor Ryszard Bielecki, który codziennie jest na placu budowy i gospodarskim okiem śledzi postęp robót.

Czytaj więcej: Warsztaty coraz bliżej

Dzień Edukacji Narodowej

Nigdy nie jesteśmy w pełni gotowi na rzeczywistość jaką szykuje nam życie. Te słowa najpełniej opisują obecny czas, w którym musimy się odnaleźć. Uroczysty apel w Dniu Edukacji Narodowej musiał dostosować się do okoliczności w jakich dzisiaj żyjemy, ponieważ życie napisało taki scenariusz. 

Czytaj więcej: Dzień Edukacji Narodowej

FUNKA 2020

W dniach 21-25 września 2020 roku, w Funce k/Chojnic odbył się 54. Zlot Drużyn Harcerskich Nieprzetartego Szlaku województwa kujawsko - pomorskiego.

Czytaj więcej: FUNKA 2020

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIESŁYSZĄCYCH - grupy starsze

24 września 2020 roku  kontynuowaliśmy obchody  Dnia Osób Niesłyszących. Tym razem  świętowali starsi  wychowankowie  naszego Ośrodka.

Czytaj więcej: MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIESŁYSZĄCYCH - grupy starsze

Międzynarodowy Dzień Osób Niesłyszących

23 września 2020 r. świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niesłyszących. Z tej okazji najmłodsi wychowankowie naszego Ośrodka spędzili miło czas podczas wspólnej zabawy na festynie sportowo -rekreacyjnym. Na dzieci czekało wiele atrakcji, stanowiska gier i zabaw oraz słodkie upominki. W tym szczególnym dniu dzieci z wadą słuchu pamiętały również o ZIEMI - naszej planecie, wykonując wspólnie kolorowy plakat pełen miłości i troski o jej przyszłość.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Dzień Osób Niesłyszących

Dzień Chłopaka

30 września 2020r. z okazji Dnia Chłopaka dziewczęta grup internackich przygotowały wiele atrakcji, które miały umilić chłopcom ten wyjątkowy dla nich dzień. 

Czytaj więcej: Dzień Chłopaka

II Festiwal Panien Wodnych

WCIĄGNĘŁY NAS PANNY WODNE Z BRDY

   Już po raz drugi nasz Ośrodek został zaproszony do wzięcia udziału w Festiwalu Panien Wodnych, zorganizowanym przez Fundację Nasza tradycja – nasza przyszłość w ramach autorskiego Projektu Legendaria. Uczestnikami II Festiwalu Panien Wodnych byli uczniowie klas: 2b, 5a, i 8a szkoły podstawowej, którzy pracowali pod kierunkiem pań: Marii Falewicz, Barbary Kosz i Hanny Sułek – Stawickiej. 

Czytaj więcej: II Festiwal Panien Wodnych

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel: 52 344-74-15
sekretariat

tel: 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

kujawsko-pomorskie

   

Wyszukiwarka  

   

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

Certyfikat  

   

Zajęcia Terapeutyczne  

   

   
© 2020 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2