W poniedziałek 27 marca 2023 roku młodzież z naszego Ośrodka była na wycieczce w Warszawie zorganizowanej przez wychowawców-opiekunów klubu sportowego „Jedynka”, Łukasza Pawelca i Łukasza Dąbrowskiego. Dzięki uprzejmości Dyrektora Ośrodka Ryszarda Bieleckiego uczestnicy wycieczki dojechali do stolicy szkolnym busem.

Najważniejszym celem wyjazdu był Stadion Narodowy oraz mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy  2024 pomiędzy reprezentacjami Polski i Albanii. Bilety na mecz naszym wychowankom ufundował prezes PZPN pan Cezary Kulesza.

Głośny doping ponad 56 tysięcy kibiców z całej Polski oraz wspólne odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego”, stały się dla  naszych wychowanków ogromnym przeżyciem i bezcennym doświadczeniem. Mimo niesprzyjającej aury nasze serca i głośny doping towarzyszył Polakom przez cały mecz, a  ich zwycięstwo sprawiło nam ogromną radość. Korzystając z obecności w stolicy młodzież była również na warszawskim Żoliborzu pod pomnikiem 1 Dywizji Pancernej gen. Stanisława Maczka,  Patrona Ośrodka. Niezapomniane chwile wycieczki można obejrzeć na załączonych fotografiach.

 

 Opracowanie: Łukasz Pawelec i Łukasz Dąbrowski


<< powrót do aktualności

 

 

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel. 52 344-74-15
sekretariat

tel. 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

   

   

Organ prowadzący

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

   

Certyfikat  

   
© 2022 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2