W piątek 28 kwietnia 2023 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego uczniów klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Branżowej II Stopnia, których wychowawcami byli Joanna Kolano, Hanna Derkowska-Tabula i Dominik Przybysz.

W imieniu Dyrektora Ośrodka Ryszarda Bieleckiego, Wicedyrektor ds. szkolnictwa ponadpodstawowego Beata Dziaszyk żegnając absolwentów, życzyła im rozwoju zawodowego i sukcesów osobistych w dalszym życiu.

W imieniu rodziców absolwentów Panie Danuta Wolter i Barbara Zalech podziękowały Dyrekcji i Nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie ich dzieci. Przedstawiciele tegorocznych maturzystów Aleksander Nowak i Jan Gronowski dziękowali za lata nauki i zapewnili, że miło będą wspominać czas spędzony w Ośrodku. Wicedyrektor ds. szkolnictwa ponadpodstawowego Beata Dziaszyk wręczyła absolwentom świadectwa. W tym roku liceum z wyróżnieniem ukończył Jan Gronowski, a nagrodę za stuprocentową frekwencję otrzymał Kacper Paś. Absolwenci przekazali na ręce Dyrekcji pamiątkowe tableau i pokazali prezentację swoich fotografii z czasu spędzonego w murach Ośrodka, która skłoniła wszystkich do zadumy nad nieuchronnie upływającym czasem. Młodsi koledzy pożegnali absolwentów upominkami i programem artystycznym przygotowanym pod kierunkiem Pani Aliny Szczukowskiej.

Drodzy Absolwenci „Wszystkiego dobrego”. Z niektórymi z Was spotkamy się po wakacjach albo na zjeździe absolwentów. Do zobaczenia! Pamiętajcie o nas!

 

Tekst: Hanna Derkowska-Tabula, Joanna Kolano

Zdjęcia: Artur Zasada


<< powrót do aktualności

 

 

 

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel. 52 344-74-15
sekretariat

tel. 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

   

   

Organ prowadzący

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

   

Certyfikat  

   
© 2022 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2