W dniach 21-23 kwietnia 2023 roku w Ośrodku dla Dzieci Niesłyszących w Poznaniu odbyły się V Ogólnopolskie Warsztaty fotograficzne z Konkursem Fotograficznym pt. „Wiosenne przebudzenie", w których wzięli udział nasi uczniowie Jan Gronowski i Aleksander Nowak wraz z opiekunami Arturem Zasadą i Hanną Derkowską-Tabula.

Podczas sobotnich warsztatów uczestnicy zdobywali wiedzę z zakresu fotografii przyrody z naciskiem na fotografię florystyczną. Pod okiem zawodowej florystki uczniowie własnoręcznie wykonali kompozycje kwiatowe, które później sfotografowali w wybranej przez siebie scenerii. Następnie w Parku Botanicznym wykonywali zdjęcia przyrodnicze oraz przeszli przez ścieżkę edukacyjną wykonując specjalnie przygotowane zadania.

W niedzielny poranek ogłoszono zwycięzców konkursu fotograficznego. Zdjęcia przyrodnicze naszych uczniów zajęły drugie i czwarte miejsce. Podczas bardzo udanego pobytu w Poznaniu nasi wychowankowie zdobyli cenną  wiedzę z zakresu fotografii oraz nawiązali nowe kontakty i przyjaźnie.

Opracowanie: Artur Zasada

 

<< powrót do aktualności

 

 

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel. 52 344-74-15
sekretariat

tel. 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

   

Wyszukiwarka  

   

   

Organ prowadzący

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

   

Certyfikat  

   
© 2024 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2