W piątek 15 września 2023 roku grupa młodszych wychowanków naszego Ośrodka została zaproszona do HSW „ŁUCZNICZKA” na finał ogólnopolskiej akcji „WYPRAWKA DLA ŻAKA”.

Organizatorem akcji jest Kujawsko-Pomorski Oddział Okręgowy PCK z siedzibą w Bydgoszczy, który dzięki wsparciu sponsorów rokrocznie wyposaża dzieci z naszego regionu w artykuły szkolne. Imprezie towarzyszy zawsze koncert charytatywny z udziałem gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W tym roku była nią BLANKA- uczestniczka konkursu Eurowizji i ulubienica nastolatków.

Dzieci były zachwycone, gdy BLANKA osobiście wręczała im prezenty, a później zaprosiła je do wspólnej fotografii. Każde dziecko otrzymało kolorowy i bogato wyposażony w przybory szkolne plecak, a dodatkowo organizatorzy przekazali dla podopiecznych naszego Ośrodka wielki kosz pełen słodkości. To było naprawdę miłe! Występ BLANKI został entuzjastycznie przyjęty przez dziecięcą publiczność, która śpiewała i tańczyła w rytm hitów swojej idolki. Wszyscy wspaniale się bawili i był to naprawdę niezapomniany wieczór!

 Tekst i zdjęcia: Małgorzata Lewandowska

<< powrót do aktualności

 

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel. 52 344-74-15
sekretariat

tel. 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

   

Wyszukiwarka  

   

   

Organ prowadzący

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

   

Certyfikat  

   
© 2022 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2