Zlot Drużyn Nieprzetartego Szlaku w Funce

Harcerskie „Czuwaj!” ponownie zabrzmiało na 52 Zlocie Drużyn Nieprzetartego Szlaku. W dniach od 17 do 20 września br. uczniowie naszej placówki wraz z opiekunami mieli okazję przeżyć wspólne chwile w bazie harcerskiej „Funka”.

Funka przywitała nas wyjątkowo piękną aurą podkreślając urok okolicznych krajobrazów. Wspaniała przyroda zachwycała dorosłych i dzieci. Dzięki słońcu oraz letniej pogodzie w pełni wykorzystaliśmy bazę rekreacyjną harcerskiego obozowiska.

Z całą pewnością zapamiętamy wzloty kormoranów, zachody słońca oraz niebo pełne gwiazd. Wycieczki żaglówką, strzelanie z łuku, makrama oraz inne zajęcia wypełniły nasz czas. Niezapomnianych wrażeń dostarczył nam teatr w letniej oprawie. Szumiące stare drzewa oraz wieczorna pora dodała magii przedstawieniu. Śmiech i oklaski towarzyszyły temu wieczorowi.

Do domu wróciliśmy z niedosytem, że było za krótko. Nawiązane przyjaźnie dopiero co zaczęły nabierać mocy. W związku z powyższym w tym roku wychowawcy po powrocie z Funki nie musieli leczyć „złamanych serc” swoich podopiecznych.

Z harcerskim uśmiechem i przymrużeniem oka.

Drużynowi

<< powrót do aktualności

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel: 52 344-74-15
sekretariat

tel: 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

kujawsko-pomorskie

   

Wyszukiwarka  

   

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

Certyfikat  

   

Zajęcia Terapeutyczne  

   

   
© 2020 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2